Volný čas. Mám ho málo, ale využívám ho

Asi to mnohé překvapí, ale já jsem v životě i detailista. Ne úplný žažraný detailista, ale při manuální práci se železem rozlišuji už milimetry (mm). A zabývám se sledováním statistik (hokej, SPZ a nebo při cestování). Ale jak se v nadpise píše, volného času nemám moc, ale využívám ho ke svému velkému koníčku a to je www svět – neboli webdesign, kódování a občas programování (ale mé znalosti jsou malé). Menším koníčkem byla diplomová práce (kterou jsem napsal a úspěšně obhájil).

  Netajím se tím, že volný čas netrávím pasivně. Takže filmy, kafe a chipsy. Kdepak, já musím neustále něco dělat. Jsem napůl workoholik. A přes léto jsem tříčtvrteční workoholik. Občas mám problém vypnout. Ale už na to pracuji, abych uměl vypnout kdykoliv.
Sílu si dobíjím manuální práci, kódováním webových projektů, s přítelkyní (žádná momentálně není – holky, nehlaste se všechny:-)), hokejem a někdy i rychlejší jízdou v krásné zelené starší Škodě Felicii. Pobavit lidi a utvořit dobrou atmosféru mě taky baví, a někdy se mě to i daří:-)

Kam ten kluk chodí v zimě, když nepracuje?

  V zimě chodím pařit na plesy a hrát (dnes už převážně jen trénovat a kritizovat spoluhráče) hokej za HC Jiskru Skuteč. Jelikož jsem měl dva domovy (Brno – větší domov, Přibylov – domov s vyvařováním), tak jsem i v Brně chodíl utratit nějakou tu kačku do Semillasa, na Hvězdu, Faválu, A2, Alterny nebo Terče.