Ondřej Váško jako spisovatel?

Kdepak, to ani náhodou. Jako každý člověk nějak vnímám svět. Lidi a věci okolo sebe mě občas dávají nezapomenutelné vzpomínky a momenty, o kterých rád napíšu. Všechny články, které jsou zveřejněny, jsem zažil osobně a nebyl jsem tam sám. Pokud se Vám článek líbí, můžete napsat pod článkem komentář (bez nutné registrace). Díky

Kdo si počká, ten něco dostane

Zveřejnil: Ondra | Klíčová slova: kamarádi, plesy, diplomová práce, Brno, narozeniny, hory

Poslední dva semestry školy byly nejnapínavější. Cíl byl jediný. Některé dny a noci už jsem to viděl černě, ovšem na konci jsem slyšel asi tu nejkrásnější větu. Užil jsem si tam mnoho a mnoho zážitků, mám vzpomínky a taky hodně kamarádů kvůli kterým se budu vracet do Brna, Moravu či Slovensko. Víte jak hodně mě potrápila diplomová práce?

Plesová sezona 2013

Zveřejnil: Ondra | Klíčová slova: chemický ples Brno, tombola, nonstop víkend, kamarádi

Další plesová sezona ukončena. Opět jsem zažil krásné večerní plesy, kde jsem se rozhodně nenudil. Protancoval jsem někde střevíce? Opil jsem se někde? Zažil jsem nonstop plesový víkend? A co zklamání? Na tyto a další otázky naleznete odpovědi v reportech z jednotlivých plesů. A na začátek bych upozornil, že střevíce nemám, alkohol….. a plesů bylo celkem pět.

Čtvrtý rok v Brně? Jistě. Já jedu dál

Zveřejnil: Ondra | Klíčová slova: Brno, narozeniny, Hvězda, kamarádi

Tak jeden titul je málo? Ani ne. Jen jsem se rozhodl, že si prodloužím skvělý život v Brně. Neboť jsem zjistil, že každý den je zde originální a poznávám mnoho nového. A opakování je matka moudrosti, tak si některé věci rád zopakuju:-) Další rok na vysoké škole byl bezvadný, chvílemi pěkný, chvílemi smutný až žalostný. Ale kamarádi dělají hodně, proto jedu dál.

Plesová sezona 2012

Zveřejnil: Ondra | Klíčová slova: Brno, šaty, hokejisti, Chrast, sako, LCD monitor, prohraná sázka

Plesy jsem měl vždycky rád. A letos jsem to vzal pěkně od podlahy co se týče navštívených plesů. Už mi ani nepřijde divné, že na ples vyrazím sám, bez dámy vedle sebe. Zvyknul jsem si. Možná se budete divit, ale Skuteč, Chrast, Skuteč, Brno a Kladno u Hlinska byly moje zastávky. Kde mě to nebavilo? Kde sem se nejvíc opil? Kde nejvíc zapařil? A nejvíc vyhrál v tombole?

Napůl s veterinářkama

Zveřejnil: Ondra | Klíčová slova: favál, půlení prasátka, rozlet

Úterý. Začíná měsíc Listopad. Co se asi může tak v tomto čase konat? Dám Vám jednoduchou nápovědu: co dělají lidi z FEKTu mezi MASV a MTRK v noci? Nespí, to Vám mohu říct hned. Učí se? Tak to zrovna taky ne:-) Tak další napověda: co dělají holky z Veteriny mezi nemocemi ryb a včel a chirurgii? Sedí v laboratořích? Hm, na to nebyl čas. Dám poslední napovědu: co je mezi patologii a chirurgii? No, no.. Půlení, půlení, půůůůůůlení:-)

Prázdniny jako řemen

Zveřejnil: Ondra | Klíčová slova: Štěpánov, Pokřikov, slivovice, Bardejov, kamion

Slovo nuda? Málo práce? Stíháme to všechno podle představ… Vstávat na 8h a v 11h na oběd. Asi by bylo možné podle těchto hesel žít, ale není to můj případ. Byl jsem (a nějakou chvíli) bude přesným opakem. Letní prázdniny mezi 3. a 4. ročníkem vysoké školy byly prázdniny jako řemen

Titul Bc. za 200000. A je to!

Zveřejnil: Ondra | Klíčová slova: bakalářská práce, 3. ročník VŠ, trápení

Dne 14.6.2011 jsem dokončil misi. Alespoň částečně, neboť jsem složil státní závěrečné zkoušky na vysoké škole a získal titul Bc. Musím uznat, že již od začátku po výběru tématu pro bakalářskou práci jsem tušil, že nebude něco v pořádku. Bakalářská práce mi připravila několik krušných chvil. Ale bojoval jsem dokonce a zvítězil.

Bezvadný Brněnský ples

Zveřejnil: Ondra | Klíčová slova: Brno, veterinární ples, holky, raut

Je 27.2.2011 přesně 3.36h, Brno, Palackého třída. Osm mladých lidí právě odchází z jednoho nonstopu po bezvadném, ale brzo končícím 74. reprezentačním veterinárním plese. Výborná nálada na plese nechyběla, jenže konec byl brzo.

Začíná semestr. Všechny síly do boje. Už není na co čekat

Zveřejnil: Ondra | Klíčová slova: bakalářská práce, hokej Chrudim, zápočet

Dnes je 7.2.2011. Začíná mi již 6. semestr na VŠ. A tady končí i veškerá sranda a pro začíná i tuhý a místy nepříjemný boj, který by měl končit (a snad i úspěsně) v půli Června. Budu bojovat!

Zatraceně krátké prázdniny 2010

Zveřejnil: Ondra | Klíčová slova: prázdniny, denní záznamy, Vojtěchov

Měl jsem téměř 2x víc prázdnin než obyčejný školák a ještě jsem měl málo? Měl. A zatím si stojím. Téměř celé prázdniny jsem měl takovou rodinou brigádu. Nejlepší, protože to byly dny jako řemen. Od rána od 6h do 22h. 5,5 dne v týdnu.

II. rok na vysoké škole

Zveřejnil: Ondra | Klíčová slova: nové předměty, florbal, Jiřík Herynek

A je to! Druhý ročník vysoké školy mám v kapse, a volno před sebou. Co víc si přát? Asi jen to, ať si to užiju, protože další velké prázdniny budou…?… (a možná ještě déle). Naučil jsem se já v té škole něco za ten rok..? Určite ano, ale přičli i dny, kdy jsem to viděl černě. Že by to bylo až tak vážné semnou? I né:-)

Jak trávím čas na VŠ

Zveřejnil: Ondra | Klíčová slova: práce na www stránkách, Terč, nuda

V hospodě? Ne! Učením? Ale jo, možná… Kódováním webovek.. Bingo, již 3 měsíce! Je to tak.. A jsem za to rád. Hospoda by mě nebavila, no nebavila, ona by mě zřídila. A učit se pořad nejde..

I. rok na vysoké škole

Zveřejnil: Ondra | Klíčová slova: Billa, Láďa Bažant, Pokřikov

Pozdě, ale přeci. Ono se řekne, napiš článek.. Jenže kdy? O prázdninách? Nemám čas! A jinak je školní rok… Prostě došlo na to až dnes. A jaké byly první dva semestry na vysoké škole? Výborné, ale parkrát jsem se tvrdě poučil. Ještě předtím si však natloukl klapačku…

Prázdniny 2008

Zveřejnil: Ondra | Klíčová slova: prázdniny, řidič sekačky, Štěpánov

Skončily. Věčná škoda. Když mi před maturitou všichni říkali, že to budou moje nejlepší prázdniny, jen steží jsem jim chtěl uvěřit. Ale nekecali… A jak jsem se měl nakonec..? Luxusně! Pár dní poté co jsem udělal maturitu jsem neslavil.