Třeťák

Chvílemi dobrá fraška… nechyběla pohoda a hlášky! Začínáme…: Pomalu, ale jistě to na nás začal vybalovat Ing. Štěpánek se sluchátkem a mikrofonem! Všem to bylo jasný do doby, než se zeptal..:-)

  Učení nám začal do hlav cpát i Kazda. To však nebylo tak horký.. Sice nás měl na nový předmět, ale i tak klídek… To matematika byla stejná jako ve druháku – ani učitelka se nezměnila..:-) Češtinu jsme doháněli jak jen to šlo. Moc to nešlo! Abychom byli zasvěceni do poměru třeťáku, dostali jsme do třídy pět nových pásků. Quick, Swamp, Matuš, Funky a Moffy! Vzorně se posadili do poslední řady a pozorovali to z dálky! Že s námi chodí do třídy a budou tvořit dobrou partu ukázali hned zpočátku… Prostě pohodáři!
Ani staré dobré jádro naší třídy nebylo pozadu… Suši nezapomínal na hlášky, Ruda se jim smál a Bobby skákal na skateboardu neúspěšně – něco si udělal s nohou. Pšenda udělal papíry na auto a Faník přijel do školy jako první autem…

   Čas se chýlil k pololetí a Papin statečně propadal, SalaBitch si zajel zalyžovat do Alp a bylo vysvědčení a po něm ihned prázdniny – prázdniny pololetní a jarní…:-) Školní rok šel dál, nuda byla jen při RZ! Pomalu začalo být teplo, a školní rok se neblížil ke konci. Ale přišel, přišel..:-) Učili jsme se jak ‚blbečci‘ až do konce. Jako by na nebyl čas během roku. Takže tento školní rok byl úspěšný v obou pololetích!

————————————————————————————————————————————————

Vložit komentář