Se školou v Řecku

Ptáte se jak je to možné…? Ptáte se oprávněně! Dva měsíce prázdnin pro mě byli prostě málo. A tak jsem si vyrazil do Řecka. Nejel jsem tam sám, ani s rodičema, ani s přítelkyní, ale se školou… Takže povedená školní akcička

  Škola mi začala už 4. září, ale hned 8. září ráno jsem se společně s dalšími 69 lidmi vydal do Řecka. Původně jsme měli jet do Leptokárie, ale záhadným způsobem jsme skončili v přímořském městečku Makrigialos! Cesta do Řecka trvala téměř celých až skoro neuvěřitelných 27 hodin.
Na místo jsem dorazili v sobotu 9.9. krátce po 13h jejich času… No, to bylo zase zmatků, hádání se o místa a povyku..:-) Krátce po 16h jsme se na druhý pokus ubytovali – třída 3.E byla v jednom hotelu – to jsme přesně chtěli! Ubytovali nás na hotelu, který měl jméno ( sice nebylo řecký, ale já si nevzpomenu!) a jako dva strážce z řad učitelů nám přidělili dva pohodáře – Cacha a Čtveráka.
Takže tento hotel, který byl asi 1km od základny okupovaly hvězdy jako Salabitch, Evžen, Kovara, Eifel, chef06, Necro a nebo třeba Papi. Nechyběli ani DEF, Alíf a Smažka… Řadu uzavírali Benda a Bobeš!

Bohužel s námi nebyli na společném hotelu staří dobrý mazáci jako je Mára, Bobby, Vesik a Vojta! A začal týden, na který budeme ještě dlouho všichni vzpomínat… Během kurzu jsme navštívili Atény (Antény) a já s Vojtou jsme byli i v Meteorách!

  Každý den jsme vstávali podle toho, jak brzo jsme chodili předešlý den spát. Takže to nebylo mooooc brzo! Hned v pondělí jsme vyrazili na řeckou pařbu (to jako malé odškodnění cestovní kanceláře!) Prostě bomba. Nemělo to chybu… V úterý a dny následující jsme se koupali, opalovali, sportovali a občas někam večer vyrazili! A chodili brzo spát..:-)) Ve čtvtek v noci jsme nasedli do busu a už si to štrádovali do Antén!
V pátek večer jsme byli zase na základně a začali balit, protože v sobotu ráno se vydali bohužel domů. Cesta domů byla hodně, ale hodně veselá (alespoň vzadu v buse – tam seděla 3.E!) Ikdyž loučení bylo těžké, tak v neděli 17.8. krátce po 8h ranní přistál bus v Pce.
 

A co bylo dál??? Pondělí, škola, angličtina… – lol, velká změna proti Řecku!

Vložit komentář